BAYİLER

Honda Kasko

Anadolu Sigorta benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar.

Honda Kaskolu olmanın ayrıcalıklarını yaşayın…

Honda aracınızın her türlü hasar onarım hizmeti; Honda Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Honda orijinal parçalar kullanılarak, tam ve eksiksiz olarak sağlanır.

Honda Kasko Sigortası ile hem aracınız hem de bütçeniz güvence altında…

Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olursunuz.

Mini Onarım Hizmeti
Araçta meydana gelecek küçük çaplı, Honda’nın tamir standartlarında kabul gören hasarlar anlaşmalı Honda Yetkili Servislerinde gerçekleştirilir. Bu kapsamda verilecek hizmetler, hasarsızlık indirimi kademesini etkilemez.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılır.

Hızlı Onarım Avantajı​

Honda Kasko ile belirli bir tutara kadar olan hasarlarda, ekspertiz olmaksızın hızlı bir şekilde aracınızın onarımı tamamlanır.

İşçilik ve Parça Garantisi

Honda güvencesi ve kalitesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunmaktadır.

Eskisi Yerine Yenisi​

İlk tescili sigortalı adına yapılmış "0" km son model aracınızın, poliçenizin ilk yılında çalınması ya da tam hasarlı hale gelmesi durumunda, aynı marka, model ve model yılında aracın anahtar teslim "0" km satış fiyatı tespit edilir ve Honda Kasko ile size bu değer kadar ödeme yapılır.

İkinci El Değeri

Honda Yetkili Servislerinde yapılan onarımlar, Honda standartları çerçevesinde yapılır, bu sayede aracınızın ikinci el değeri yüksek olur.

Asistans Hizmetler ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında, arıza (yılda 2 kez) veya kaza durumunda aracınızın Honda yetkili servislerine çekilmesi ve kaza sonucu ihtiyaç duyabileceğiniz ikame araç teminatı sağlanır.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracınızda meydana gelebilecek mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Aracınızın anahtardan birinin kaybedilmesi, çalınması veya düşürülmesi halinde aracınızın güvenliğinin sağlanabilmesi için anahtarın yeniden kopyalanması, alarm, immobilizer benzeri uyarı sistemlerinin kodlanması, merkezi kilit, kontak setinin değiştirilmesi sağlanır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Honda Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Ani ve beklenmedik durumlar sonucu aracınız ile başınıza gelebilecek kazalara karşı siz ve araçta bulunan sevdikleriniz yüksek limitlerle güvence altına alınır.

Honda Kasko Sigortası Sahiplerine İlk Yıl Bakımında İndirim!

Honda Kasko Sigortası ile poliçenizin ilk yılında Honda yetkili servislerinde aracınıza yaptıracağınız ilk bakımda işçilik ücretinde %10 oranında indirim uygulanır.

Hasarsızlık İndirimi

Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.

Hasarsızlık İndirimi Koruma

%65’e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmez.

Orijinal Honda Motor Yağı

İlk periyodik bakımda kullanılacak orijinal Honda motor yağında %10 indirim sağlanır.

Orijinal Aksesuarlarda Parça ve İşçilik İndirimi

Kasko poliçenizin süresi boyunca ilave olarak taktıracağınız, orijinal Honda aksesuarlarda parça ve işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.