BAYİLER
X-ADV GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
MACERA RUHUNU YANSITIR Macera ruhunu yansıtması için tasarlandı ve geliştirildi
MÜKEMMEL GÖRÜNÜRLÜK VE KONFOR
BAYİLER

İlk SUV konseptli scooter olan X-ADV 2018 yılı için güncellendi.

Motosiklet dünyasında yeni nesil bir makine yaratmak için yeni fikirler üretilmesi çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Ancak inovasyon konusunda uzmanlaşmış olan Honda, geleneğini X-ADV ile devam ettiriyor.

Arazi koşulları için eklenen yeni G modu ve iki seviyeli HSTC ile donatılan yeni X-ADV, uzun süspansiyon hareket mesafesi, 4 pistonlu radyal kaliper, 745 cc’lik çift silindirli motoru ile bir macera motosikleti konsepti sunarken, geniş sele altı saklama alanı, 5 kademeli ayarlanabilir vizör ve akıllı anahtar sistemi ile size üstün bir sürüş performansı sağlar.

GERÇEK GÜÇ
BAYİLER

X-ADV'nin 745cc, sıvı soğutmalı, SOHC, 8 supaplı, paralel çift silindirli motoru, düşük devirden orta devre kadar gerçek güç üretmek üzere tasarlanmıştır. DCT'nin daha düşük oranlarıyla birleştirilerek, hem sabit durumda hem de 30 km/s'te akıllı ve ani hızlanma sağlar. Tepe gücü 6250 devirde 40,3 kW; maksimum torku 4750 devirde 68 Nm'dir.

Nispeten uzun strok yapısı ve özel olarak şekillendirilen yanma odaları, büyük miktarda tork üretmek için yüksek eylemsizlik kütlesi krank mili ile birleştirilir. İkili dengeleyiciler motoru iyileştirerek yüksek devir ataletinden kaynaklanan titreşimi etkisiz hale getirir, ancak 270° ateşleme sırasından elde edilen belirgin “çarpıntıyı” korumaya devam eder. Çap ve strok, 77 x 80 mm olarak ayarlanmıştır.

RENKLER
GALERİ
AKSESUARLAR