BAYİLER
X-ADV PERFORMANS
PERFORMANS
BAYİLER
İLK SUV KONSEPTLİ SCOOTER
MACERAPEREST VE ÇOK YÖNLÜ
BAYİLER

Motosiklet dünyasında yeni nesil bir makine yaratmak için yeni fikirler üretilmesi çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Ancak inovasyon konusunda uzmanlaşmış olan Honda, geleneğini X-ADV ile devam ettiriyor.

Tamamen yeni bir tasarım konseptine sahip X-ADV,engebeli yollarda daha yüksek sürüş konforu ve sürüş hissi sağlayan ters teleskopik ön çatalları, geniş ve kolay anlaşılır dijital gösterge paneli, Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi (HSTC) ve seçenekli sürüş modları ile farkını ortaya koyuyor.

Honda’nın Çift Kavramalı Debriyajı (DCT) standart ekipman olarak sunulan bu modelde, uzun süspansiyon hareket mesafesi ,dayanıklı 17 inç/15 inç ön ve arka jantlarla ve blok desenli lastiklerle destekleniyor. Çift radyal montajlı dört pistonlu kaliperler, ABS kontrolü ile yeterli fren gücü sağlıyor.

X-ADV’nin keskin ve sert hatları; sele altında full face kask sığabilecek 21 litrelik depolama alanı sayesinde kullanışlılıkla birleştiriliyor. X-ADV'de ayrıca 5 yönlü ayarlanabilir ekran, alüminyum konik gidon, elcik koruma, ve orta sehpa bulunuyor. Akıllı Anahtar sistemi ise, günlük kullanım rahatlığı sunuyor.